Новогодишња чаролија

Ученици одељења  I 7 и II 7 гостовали су на Факултету педагошких наука у Јагодини. Мало су обилазили и фотографисали се испред прелепе јелке а мало су и радили.

На велико ученичко задовољство професорка историје Звездана Петровић, организовала је посету у договору са др Оливером Цекић-Јовановић доцентом за ужу научну област Методике наставе природе и друштва. Одабрани ученици ових одељења имали су задатке да припреме презентације разних историјских тема. Овим часовима присуствовали су и поједини студенти који се школују за учитеље и васпитаче. Студенти немају историју као посебан предмет и зато су ове презентације за њих биле значајне и веома корисне.

Надамо се успешној сарадњи наше школе и факултета у реализацији заједничких часова у наредном периоду ове школске године.