Прилог ТВ Коперникус о награђеној професорки наше школе

Рад “Сновиђење” освојио је ове године прву награду на  Четвртом националном такмичењу за најбољи краткометражни филм на шпанском језику снимљен мобилним телефоном на тему „500 година од Магеланове пловидбе око света “.

Прво место освојили су следећи ученици: Брадић Александар IV-3 (редитељ филма), Станимировић Милица  IV-1, Недељковић Анђела IV-1, Костић Невена IV-3 и Рацић Миона IV-3.

За професора и ментора на пројекту чији су ученици освојили прву награду, Тању Тодосијевић, уследила је једна стипендија за посебан курс за формацију професора који је одржан, у школи Цолегио Делибес, у Саламанки, у току лета, у трајању од недељу дана, уз покривене трошкове смештаја, хране, кулктурних активности итд. Ова награда је омогућена захваљујући сарадњи Института са Удружењем професора шпанског језика Србије (APES) који су великодушно понудили ову стипендију.

Овде можете погледати прилог ТВ Коперникус Јагодина о боравку професорке Тање Теодосијевић у Саламанки.