Prilog TV Kopernikus o nagrađenoj profesorki naše škole

Rad “Snoviđenje” osvojio je ove godine prvu nagradu na  Četvrtom nacionalnom takmičenju za najbolji kratkometražni film na španskom jeziku snimljen mobilnim telefonom na temu „500 godina od Magelanove plovidbe oko sveta “.

Prvo mesto osvojili su sledeći učenici: Bradić Aleksandar IV-3 (reditelj filma), Stanimirović Milica  IV-1, Nedeljković Anđela IV-1, Kostić Nevena IV-3 i Racić Miona IV-3.

Za profesora i mentora na projektu čiji su učenici osvojili prvu nagradu, Tanju Todosijević, usledila je jedna stipendija za poseban kurs za formaciju profesora koji je održan, u školi Colegio Delibes, u Salamanki, u toku leta, u trajanju od nedelju dana, uz pokrivene troškove smeštaja, hrane, kulkturnih aktivnosti itd. Ova nagrada je omogućena zahvaljujući saradnji Instituta sa Udruženjem profesora španskog jezika Srbije (APES) koji su velikodušno ponudili ovu stipendiju.

Ovde možete pogledati prilog TV Kopernikus Jagodina o boravku profesorke Tanje Teodosijević u Salamanki.