Ранг листе после првог уписног круга и преостала слободна места за упис у школску 2021/2022. годину

Поштовани будући ђаци јагодинске гимназије, овде можете видети ранг листе после првог уписног круга као и преостала слободна места.

Преостала слободна места

• смер: Друштвено-језички – 0 СЛОБОДНИХ МЕСТА
  • смер: Општи тип 4 СЛОБОДНA МЕСТА
  • смер: Природно-математички 9 СЛОБОДНИХ МЕСТА
  • смер: Ученици са посебним способностима за филолошке науке-енглески језик 2 СЛОБОДНA МЕСТА
  • смер: Ученици са посебним способностима за рачунарство и информатику – 0 СЛОБОДНИХ МЕСТА

Ранг листе после првог уписног круга

смер: Друштвено-језички

Напомена: После првог уписног круга на друштвено-језичком смеру јагодинске гимназије НЕМА слободних места.

смер: Општи тип

Напомена: После првог уписног круга смеру Општи тип јагодинске гимназије има 4 слободна места.

смер: Природно-математички

Напомена: После првог уписног круга на природно-математичком смеру јагодинске гимназије има још 9 слободних места.

смер: Ученици са посебним способностима за филолошке науке-енглески језик

Напомена: После првог уписног круга на смеру Ученици са посебним способностима за филолошке науке-енглески језик јагодинске гимназије има још 2 слободна места.

смер: Ученици са посебним способностима за рачунарство и информатику

Напомена: После првог уписног круга на смеру Ученици са посебним способностима за рачунарство и информатику јагодинске гимназије НЕМА слободних места.

Преузми:

Ранг листе после првог уписног круга за школску 2021/2022. годину