У нашој школи је обележен Европски дан језика

У уторак 26.09.2017. године, у нашој школи је обележен Европски дан језика разноврсним активностима, али оно што се ученицима највише допало је засигурно ‘лов’ организован у међусмени. ‘Лов’ је подразумевао тражење одговора на квиз питања која су ученици добили у материјалима који су се налазили свуда по школи. И питања и материјали су били на страним језицима који се уче у нашој школи – енглеском, немачком, француском и шпанском, и све је било у вези са језицима који се говоре/користе у Европи. У овој активности је учествовало 40так ученика првог, другог и трећег разреда, а сви су били подељени у 7 тимова. По завршеном ‘лову’ сви ученици су добили симболичне награде, али је победнички тим ипак мало издвојен у односу на остале учеснике. Оно што нас највише радује је да су ученици веома уживали у свему овоме и да су се сјајно забавили.
Хвала свим ученицима и професорима који су се тога дана дружили са нама.

Тим за организацију и спровођење активности:
Невена Петровић, Јелена Нешић, Андријана Николић, Тања Тодосијевић и Александра Секулић

Ево и неких фотографија које ће вам показати како је све то изгледало: