Učenica naše škole, Anđela Nedeljković, osvojila je treće mesto na Državnom takmičenju u znanju latinskog jezika

Anđela Nedeljković sa predmetnim nastavnikom Oliverom Đorđević

Anđela Nedeljković, učenica četvrtog razreda filološkog odeljenja, osvojila treće mesto na Državnom takmičenju u znanju latinskog jezika.

Državno takmičenje u znanju grčkog i latinskog jezika održano je 18. maja 2019, na Filozofskom fakultetu u Beogradu. Naše dve učenice u kategoriji F4 /filološko odeljenje, četvrti razred/ postigle su izuzetne rezultate. Anđela Nedeljković, učenica IV-1, osvojila je treće mesto u svojoj kategoriji /predmetni profesor Olivera Đorđević/ i time pokazala kvalitet i opravdanost postojanja filološkog odeljenja. Marija Dimitrijević, IV-1 zauzela je deseto mesto u istoj kategoriji. Čestitamo im na izuzetnom uspehu i želimo mnogo uspeha u daljem radu.