Вером до оздрављења

Чланови колектива наше школе су у знак солидарности са професором Драганом Спасићем и изазовима са којима се суочавају његова породица и он, због његовог нарушеног здравља, у два наврата прикупљали новчана средства као вид помоћи свом колеги. Али осим материјалног аспекта, није заборављен онај духовни који често зна да буде још важнији. Тако је на иницијативу професорке Радмиле Темељковић одржана молитва за здравље и што бржи и лакши опоравак колеге Драгана. У 9:30 сати у Цркви Светих апостола се окупио део наставничког особља на челу са директором те је заједно са надлежним парохом Миломиром Тодоровићем очитана већ поменута молитва. Професори су се након тога вратили редовним обавезама у школи у нади да ће њихов мали принос њиховом колеги значити много.