За све заинтересоване ученике I и II разреда

Објављен је конкурс за ученике I и II разреда за добијање стипендије америчке владе за годину дана школовања у Америци.

Желите ли провести годину дана као ученик на размени у Америци? Упознати нове људе, нова места и сазнати како је живети и школовати се у једној од најпрестижнијих држава у свету? Управо о томе су 08. 09. 2017. у нашој гимназији одржане две презентације о FLEX Програму размене ученика за Америку који даје пуну стипендију онима који продају тестирања. Презентацију су за ученике првог и другог разреда одржали ученици на размени 2016/2017. године FLEX Програма Невена и Теодора Грујић и Лазар Милутиновић који су своју годину провели у Новом Мексику, Висконсину и Њујорк Стејту. Презентација је садржала информације о пријављивању за програм, циљеве и детаље програма, као и искуства бивших ученика.

FLEX Програм позива све ученике прве и друге године средњих школа који су заинтересовани за овај програм да се пријаве.

За више информација, можете контактирати Амерички Савет на:

belgrade@americancouncilssee.org
Tel: +381 11 32 45 905(понедељак-петак 10-17h)
Или бивше учеснике програма из наше гимназије :
Невена Грујић:
nevena.nena.grujic@gmail.com
Tel: +381 62 846 75 47
Теодора Грујић:
teodoragrujicteddy@gmail.com
Лазар Милутиновић:
lazarvm@gmail.com
Такође можете посетити ове интернет странице: