Osvojeno drugo i treće mesto na Republičkom takmičenju iz engleskog i španskog jezika

Republičko takmičenje iz  stranih  jezika za učenike srednjih škola održano je 6. i 7. aprila u Beogradu. Domaćini su bili, za engleski jezik Četrnaesta beogradska gimnazija i za ostale jezike  Sportska gimnazija.

Učenik naše škole, Danilo Milenković IV-1 (predmetni nastavnik Danijela Veljković), osvojio je treće mesto u specijalnoj kategoriji iz engleskog jezika,  a učenica  Maša Petrović iz istog odeljenja je osvojila drugo mesto na Republičkom takmičenju iz španskog jezika (predmetni profesor Tanja Todosijević) u opštoj kategoriji.

Učenici su samim plasmanom sebi obezbedili položen prijemni ispit iz pomenutih predmeta ukoliko budu želeli da upišu studije za ove jezike. Čestitamo im od srca na ovim značajnim uspesima kao i predmetnim profesorima i želimo puno uspeha u daljem radu.