Свечана седница наставничког већа 2023/2024.

У петак, 14. јуна, у холу школе одржана је Свечана седница на којој су додељене дипломе Вук Караџић, уручене књиге ученицима који су освојили награде на републичким такмичењима, награђени су и њихови ментори.
Ученици са изузетним успехом добили су признања, а проглашен је и Ђак генерације Лука Нешић. Он је добио и награду Фондације др Јован Чакић, коју традиционално додељује његова сестра Наташа Чакић Симић.
Ученице Невена Трајковић и Ива Нешић добиле су поклоне од Јелене Антић, директорке Центра за образовање у Јагодини и Небојше Костића, директора привредног друштва Инекс заштита.
🍀
Колегама Микици Вуловићу и Милки Дрчи уручени су поклони за одлазак у пензију.
🍀
У овој школској години 13 ученика награђено је дипломом Вук Караџић, 16 ученика је добило неку од прве три републичке награде, а чак 76 ученика је освојило неко од прва три места на окружним такмичењима.
Честитамо!