Naše učenice osvojile prvo mesto na Opštinskom takmičenju u stonom tenisu

Na Opštinskom takmičenju u stonom tenisu održanom u ponedeljak 07.10.2019. godine, u hali sportova Jasa u Jagodini, učenice naše škole Aleksandra Krstić (odeljenje III-2) i Neda Ivanović (odeljenje III-1), zauzele su prvo mesto u ekipnoj konkurenciji. Učenica Aleksandra Krstić je osvojila prvo mesto i u pojedinačnoj konkurenciji.

Učenice naše škole Aleksandra Krstić (odeljenje III-2) i Neda Ivanović (odeljenje III-1)

Na ovaj način su se plasirale na Okružno takmičenje u stonom tenisu. Njima i njihovim predmetnim nastavnicima čestitamo na postignutom uspehu uz želju da i na narednim takmičenjima ponove sličan rezultat.