Одлични резултати ученика наше школе на такмичењу из страних језика

Окружно такмичење из страних језика одржано је у нашој школи у суботу 16. 3. за енглески језик и у недељу 17. 3. за остале језике (француски, немачки и шпански језик).

Из енглеског језика на Републичко такмичење пласирали су се Анастасија Маринковић и Михајло Пантић IV-4 (предметни наставник Марија Мишић) и Данило Миленковић IV-1 (предметни наставник Данијела Вељковић).

Такође, пласман на даље такмичење  из немачког језика освојили су Анђела Недељковић и Драгор Радановић IV-1 (предметни професор Весна Милићевић) и ученица Невена Kостић IV-3 из француског језика  (предметни наставник Андријана Николић). Ученице филолошког одељења, Маша Петровић и Милица Стaнимировић, такође су се пласирале на даље такмичење из шпанског језика (предметни професор Тања Тодосијевић).

Честитамо још једном свим ученицима и предметним професорима на оствареним резултатима и желимо им успехе и на Републичком такмичењу.