Rang liste posle prvog upisnog kruga i preostala slobodna mesta za upis u školsku 2019/20. godinu

Poštovani budući đaci jagodinske gimnazije, ovde možete videti rang liste posle prvog upisnog kruga kao i preostala slobodna mesta.

Preostala slobodna mesta

• smer: Društveno-jezički – NEMA SLOBODNIH MESTA
  • smer: Opšti tip NEMA SLOBODNIH MESTA
  • smer: Prirodno-matematički 8 SLOBODNIH MESTA
  • smer: Obdareni učenici u filološkoj gimnaziji-živi jezici-engleski jezik – 2 SLOBODNA MESTA
  • smer: Učenici sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku – 7 SLOBODNIH MESTA

Rang liste posle prvog upisnog kruga

smer: Društveno-jezički

Napomena: Posle prvog upisnog kruga na društveno-jezičkom smeru jagodinske gimnazije nema slobodnih mesta.

smer: Opšti tip

Napomena: Posle prvog upisnog kruga smeru Opšti tip jagodinske gimnazije nema više slobodnih mesta.

smer: Prirodno-matematički

Napomena: Posle prvog upisnog kruga na prirodno-matematičkom smeru jagodinske gimnazije ima još 8 slobodnih mesta.

smer: Obdareni učenici u filološkoj gimnaziji-živi jezici-engleski jezik

Napomena: Posle prvog upisnog kruga na smeru Obdareni učenici u filološkoj gimnaziji-živi jezici-engleski jezik jagodinske gimnazije ima još 2 slobodna mesta.

smer: Učenici sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku

Napomena: Posle prvog upisnog kruga na smeru Učenici sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku jagodinske gimnazije ima još 7 slobodnih mesta.

Na slici ispod možete videti dalji sled događaja po kalendaru upisa učenika u srednje škole za školsku 2019/20. godinu.

Preuzmi:

Rang liste posle prvog upisnog kruga za školsku 2019/20. godinu