Ранг листе после првог уписног круга и преостала слободна места за упис у школску 2019/20. годину

Поштовани будући ђаци јагодинске гимназије, овде можете видети ранг листе после првог уписног круга као и преостала слободна места.

Преостала слободна места

• смер: Друштвено-језички – НЕМА СЛОБОДНИХ МЕСТА
  • смер: Општи тип НЕМА СЛОБОДНИХ МЕСТА
  • смер: Природно-математички 8 СЛОБОДНИХ МЕСТА
  • смер: Обдарени ученици у филолошкој гимназији-живи језици-енглески језик – 2 СЛОБОДНА МЕСТА
  • смер: Ученици са посебним способностима за рачунарство и информатику – 7 СЛОБОДНИХ МЕСТА

Ранг листе после првог уписног круга

смер: Друштвено-језички

Напомена: После првог уписног круга на друштвено-језичком смеру јагодинске гимназије нема слободних места.

смер: Општи тип

Напомена: После првог уписног круга смеру Општи тип јагодинске гимназије нема више слободних места.

смер: Природно-математички

Напомена: После првог уписног круга на природно-математичком смеру јагодинске гимназије има још 8 слободних места.

смер: Обдарени ученици у филолошкој гимназији-живи језици-енглески језик

Напомена: После првог уписног круга на смеру Обдарени ученици у филолошкој гимназији-живи језици-енглески језик јагодинске гимназије има још 2 слободна места.

смер: Ученици са посебним способностима за рачунарство и информатику

Напомена: После првог уписног круга на смеру Ученици са посебним способностима за рачунарство и информатику јагодинске гимназије има још 7 слободних места.

На слици испод можете видети даљи след догађаја по календару уписа ученика у средње школе за школску 2019/20. годину.

Преузми:

Ранг листе после првог уписног круга за школску 2019/20. годину