Rang liste posle prvog upisnog kruga i preostala slobodna mesta za upis u školsku 2020/2021. godinu

Poštovani budući đaci jagodinske gimnazije, ovde možete videti rang liste posle prvog upisnog kruga kao i preostala slobodna mesta.

Preostala slobodna mesta

• smer: Društveno-jezički – 14 SLOBODNIH MESTA
  • smer: Opšti tip 1 SLOBODNO MESTO
  • smer: Prirodno-matematički 14 SLOBODNIH MESTA
  • smer: Učenici sa posebnim sposobnostima za filološke nauke-engleski jezik 8 SLOBODNIH MESTA
  • smer: Učenici sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku – 18 SLOBODNIH MESTA

Rang liste posle prvog upisnog kruga

smer: Društveno-jezički

Napomena: Posle prvog upisnog kruga na društveno-jezičkom smeru jagodinske gimnazije ima još 14 slobodnih mesta.

smer: Opšti tip

Napomena: Posle prvog upisnog kruga smeru Opšti tip jagodinske gimnazije ima 1 slobodno mesto.

smer: Prirodno-matematički

Napomena: Posle prvog upisnog kruga na prirodno-matematičkom smeru jagodinske gimnazije ima još 14 slobodnih mesta.

smer: Učenici sa posebnim sposobnostima za filološke nauke-engleski jezik

Napomena: Posle prvog upisnog kruga na smeru Učenici sa posebnim sposobnostima za filološke nauke-engleski jezik jagodinske gimnazije ima još 8 slobodnih mesta.

smer: Učenici sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku

Napomena: Posle prvog upisnog kruga na smeru Učenici sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku jagodinske gimnazije ima još 18 slobodnih mesta.

Na slici ispod možete videti dalji sled događaja po kalendaru upisa učenika u srednje škole za školsku 2020/2021. godinu.

Preuzmi:

Rang liste posle prvog upisnog kruga za školsku 2020/2021. godinu