ВАЖНО – Продужен рок за пријаву за полагање пријемног испита

Обавештавамо заинтересоване ученике који уписују први разред средње школе и желе да наставе школовање у Гимназији „Светозар Марковић“ у Јагодини на смеровима:

да смо обавештени од стране Министарства просвете, науке и технолошког развоја да је рок пријаве за полагање пријемног испита продужен до петка 19.05.2017. године до 14.00 часова.

Пријаве се могу преузети, попунити и предати код секретара школе, а могу се преузети и електронски, попунити, скенирати и послати на мејл gimjag@mts.rs. Уколико немате техничке могућности да потписану пријаву скенирате и пошаљете, исту можете скинути са сајта попунити и потписати, и такву предати код секретара школе у наведеним терминима.

Преузми пријаву:

Пријемни испит за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику биће организован у недељу 04.06.2017. године у периоду 10-12 часова (испит из математике).

Пријемни испит у филолошким гимназијама и филолошким одељењима биће организован у суботу 03.06. и недељу 04.06.2017. године у периоду 10-12 часова.