Квиз „Слагалица“

Kвиз Слагалица одржан је и ове године у холу наше школе. У квизу су учествовали ученици завршног разреда. Квиз је припремио прошлогодишњи матурант наше школе и вишеструки учесник бројних квизова Богдан Машојевић, координатор је била професорка социологије Марија Станојевић, техничка подршка професор информатике Никола Николић  и ученици одељења II-2 Никола Анђелковић, Андрија Пашић, Кристијан Шарчевић и Виктор Алексић.

Директорка школе Данијела Јаковљевић побринула се да ученици који освоје прва три места добију вредне поклоне. Покровитељ је било Привредно друштво „Црвени џин“ (Џин солушнс).

Учесници у квизу били су следећи ученици:

• Јелисавета Даниловић и Анђелија Поповић, IV-1
  • Нађа Миљковић и Михајло Вукићевић, IV-3
  • Александра Маслар и Огњен Бранковић, IV-4
  • Иван Антонијевић и Саво Михајловић, IV-6
  • Зорана Николић и Петар Стругар, IV-6
  • Сташа Ракић и Огњен Филиповић, IV-6
  • Уна Стојановић и Невена Трајковић, IV-6
  • Марија Бракус и Вељко Стојановић, IV-6
  • Водитељка квиза била је Вида Јовановић.

Треће место освојили су Сташа Ракић и Огњен Филиповић, друго Иван Антонијевић и Саво Михајловић, а победнице овогодишње Слагалице су Уна Стојановић и Невена Трајковић. Сви учесници финала долазе из одељења IV-6.

Хвала дивној публици, организаторима и учесницима  на одличној забави и показаном знању!