Обавештење за ученике

Поштовани ученици, обраћамо вам се са распоредом обавеза које вас у наредном периоду очекују, а како бисте имали довољно времена да их припремите и реализујете. Наглашавамо да су ово још увек незваничне информације, чија се потврда од стране Министарства просвете, науке и технолошког развоја ускоро очекује. Уколико до било каквих промена дође, бићете благовремено обавештени.

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ 4. РАЗРЕДА

– 01.06.2020. ПРЕДАЈА МАТУРСКИХ РАДОВА у периоду од 08 до 14 часова у просторијама школе
– 01.- 03.06.2020. ПОПРАВЉАЊЕ ОЦЕНА у договору са предметним професорима
– 04.06. МАТУРСКИ ИСПИТ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И КЊИЖЕВНОСТИ
– 05.06. ОДБРАНА МАТУРСКОГ РАДА
– 06 06. МАТУРСКИ ИСПИТ ИЗ МАТЕМАТИКЕ ИЛИ СТРАНОГ ЈЕЗИКА

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ 1, 2. И 3. РАЗРЕДА

Од 08.06. ће се организовати ПОПРАВЉАЊЕ ОЦЕНА уз договор са предметним професорима у просторијама школе.

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА БУДУЋЕ УЧЕНИКЕ НАШЕ ШКОЛЕ

ПРИЈЕМНИ ИСПИТИ за специјализована одељења (смер за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику и филолошки смер) обавиће се у периоду 07-12.06. О тачном датуму ћемо вас накнадно обавестити.
ПРИЈАВЉИВАЊЕ УЧЕНИКА – Сви заинтересовани ученици за полагање пријемног испита за упис у јагодинску гимназију, моћи ће то да учине у периоду од 18.05.2020. до 21.05.2020. године. Ускоро детаљније…