Odeljenja II godine

Odeljenje II/1

Razredni starešina:
Odalović Miroslava
Engleski Nemački Francuski Španski Italijanski
1.  Blagojević Ana  + +
2.  Božinović Sergej  + +
3.  Veselinović Bogdan  + +
4.  Vojinović Jovana  +  +
5.  Dimitrijević Marija  +  +
6.  Đorđević Teodora  +
7.  Ivanović Ana  +  +
8.  Lazić Vukan  + +
9.  Lukić Jelena  + +
10.  Milenković Jelena  + +
11.  Milojković Tamara + +
12.  Mušanović Veljko + +
13.  Perić Aleksandra  + +
14.  Petrović Ana  + +
15.  Petrović Jovana  + +
16.  Petrović Sanja  + +
17.  Radivojević Luka  + +
18.  Radojković Kristina  + +
19.  Simić Milan  +  +
20.  Simić Minja  +  +
21.  Simić Snežana  + +
22.  Stanisavljević Nemanja + +
23.  Stojadinović Antonije +
24.  Dželatović Milica + +
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
Ukupno 24  12 11  11 12

 

Odeljenje II/2

Razredni starešina:
Petrović Aleksandra
Engleski Nemački Francuski Španski Italijanski
1.  Aleksić Snežana  +
2.  Aranđelović Anđela  +
3.  Aranđelović Đurđa  +
4.  Arsić Ivana  +
5.  Vukićević Teodoroa +
6.  Gajić Lazar +
7.  Dimitirijević Dunja  +
8.  Dirak Lena +
9.  Ivanović Nevena +
10.  Krstić Andrijana +
11.  Lepojević Teodora +
12.  Marinković Stefan +
13.  Markagić Saša +
14.  Matejić Nemanja +
15.  Mikić Nemanja +
16.  Milošević Nikola +
17.  Miljković Ivana +
18.  Mirković Nadežda +
19.  Nedeljković Miljana +
20.  Nikolić Đurđa +
21.  Ognjanović Marta +
22.  Pavlović Teodora +
23.  Praščević Milica +
24.  Rakić Anđela +
25.  Rakić Milan +
26.  Tasić Čedomir +
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
Ukupno  26 0 23 3 0

 

Odeljenje II/3

Razredni starešina:
Stanković Ana, srp.
Engleski Nemački Francuski Španski Italijanski
1.  Aleksić Nemanja +
2.  Bogosavljević Marta +
3.  Vasić Jelena +
4.  Vučićević Milena +
5.  Grujičić Petar +
6.  Dimitrijević Jovana +
7.  Zuvić Marina +
8.  Jeremić Đorđe +
9.  Lazić Kristina  +
10.  Milisavljević Nemanja +
11.  Milovanović Nevena +
12.  Miloradović Anđela +
13.  Milošević Milica +
14.  Milunović Luka +
15.  Mladenović Veljko +
16.  Pavlović Ivana +
17.  Pajić Luka +
18.  Rajić Milica +
19.  Stamenković Katarina +
20.  Stojanović Anđela +
21.  Stojanović Nemanja +
22.  Tomašević Kristina +
23.  Cvetković Teodora +
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
Ukupno  23 14 0 9 0

 

Odeljenje II/4

Razredni starešina:
Vasić Danijela
Engleski Nemački Francuski Španski Italijanski
1.  Aleksić Andrijana +
2.  Andrejević Andrej +
3.  Andrejić Anđelija +
4.  Anđelković Danijela +
5.  Vulić Lazar +
6.  Dajić Nikola
7.  Dimitrijević Katarina +
8.  Dinčić Aleksandar +
9.  Đorđević Hristina +
10.  Žunić Bogdan +
11.  Jevremović Nikola +
12.  Jovanović Vasilija +
13.  Jovanović Dimitrije +
14.  Konovalov Luka +
15.  Marković Jelena +
16.  Milovanović Pavle +
17.  Milojković Nađa +
18.  Miljković Marija +
19.  Obradović Čedomir +
20.  Petrović Aleksandra +
21.  Radić Zlata +
22.  Savov Nevena +
23.  Stefanović Pavle +
24.  Strugar Boško +
25.  Urošević Vera +
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
Ukupno 25 14 10 0  0

 

Odeljenje II/5

Razredni starešina:
Nestorović Nataša
Engleski Nemački Francuski Španski Italijanski
1.  Grujić Nevena +
2.  Grujić Teodora +
3.  Đokić Jovan +
4.  Đorđević Katarina +
5.  Živković Stefan +
6.  Janićijević Tamara +
7.  Jovanović Aleksa +
8.  Lakićević Miljana +
9.  Milanović Aleksa +
10.  Milanović Mateja +
11.  Milenković Aleksandar +
12.  Milutinović Mina +
13.  Mihajlović Matija +
14.  Mladenović Lazar +
15.  Nikolić Jana +
16.  Perić Teodora +
17.  Petković Aleksandra +
18.  Popović Jelena +
19.  Simić Nemanja +
20.  Stojanović Đorđe +
21.  Tomić Aleksandra +
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
Ukupno 21 18 0 3  0

 

Odeljenje II/6

Razredni starešina:
Nikolić Ljiljana
Engleski Nemački Francuski Španski Italijanski
1.  Antonijević Maša +
2.  Bojković Marta +
3.  Vulić Anđelija +
4.  Gojić Tadej +
5.  Đoković Sofija +
6.  Đorđević Lazar +
7.  Đurkić Vanja +
8.  Zubić Jelena +
9.  Ilić Branislav +
10.  Janković Zorana +
11.  Jevrić Stefan +
12.  Jovanović Ilija +
13.  Marković Kosta +
14.  Miladinović Stefan +
15.  Milaš Ana +
16.  Milosavljević Maša +
17.  Milosavljević Nikola +
18.  Milutinović Lazar +
19.  Miljković Anđelija +
20.  Nedeljković Anđela +
21.  Paunović Mirej +
22.  Petrović Nina +
23.  Radojković Ilija +
24.  Stanimirović Sava +
25.  Stanković Neda +
26.  Stojanović Aleksa +
27.  Tasić Aleksandra +
28.  Tomić Miloš +
29.  Cvetković Jovana +
30.
31.
32.
33.
34.
35.
Ukupno  29  0 28 1  0

 

Odeljenje II/7

Razredni starešina:
Stanković Ana, ist
Engleski Nemački Francuski Španski Italijanski
1.  Andrejić Vanja +
2.  Bogdanović jelena +
3.  Bogićević Nemanja +
4.  Jokić Vukan +
5.  Košanin Ružica +
6.  Marković Anđela +
7.  Milenković Nikola +
8.  Mileusnić Stevan +
9.  Milošević Jovan +
10.  Petrović Marko +
11.  Petrović Petar +
12.  Poreden Mirko +
13.  Radovanović Anđela +
14.  Rajović Jovana +
15.  Rakić Aleksa +
16.  Simonović Ivona +
17.  Simonović Nikola +
18.  Stanković Katarina +
19.  Stojanović BOgdan +
20.  Stojanović Lazar +
21.  Tanasković Vladimir +
22.  Timotijević Nikola +
23.  Unković Nikola +
24.  Jevremović Miloš
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
Ukupno  24  14 9 0 0

 

RAZRED DEČACI DEVOJČICE UKUPNO
Odeljenje II/1  8 16 24
Odeljenje II/2  9 18 27
Odeljenje II/3  8 15 23
Odeljenje II/4 12 13 25
Odeljenje II/5 10 11 21
Odeljenje II/6 14 15 29
Odeljenje II/7 16 8 24
UKUPNO SVA ODELJENJA 77 95 172