Odeljenja I godine

Odeljenje I/1

Razredni starešina:
Veljković Danijela
Engleski Nemački Francuski Španski Italijanski
1.  Aleksić Sofija
2.  Bogdanović Petar
3.  Veljković Milica
4.  Vujičić Danilo
5.  Vulić Katarina
6.  Đorđević Milica
7.  Đurić Kristina
8.  Zorić Jana
9.  Ivanović Miljana
10.  Milenković Danilo
11.  Milosavljević Neda
12.  Nedeljković Anđela
13.  Petrović Maša
14.  Popović Filip
15.  Radanović Dragor
16.  Radosavljević Nevena
17.  Radosavljević Nevena
18.  Stevanović Bogdan
19.  Stojadinjović Đina
20.  Todosijević Una
Ukupno  20  13  7  0  0

 

Odeljenje I/2

Razredni starešina:
Petrović Nevena
Engleski Nemački Francuski Španski Italijanski
1.  Avramović Damir +
2.  Anđelković Gordana +
3.  Armuš Luka +
4.  Ašanin Anđela +
5.  Bogdanović Luka +
6.  Vasić Ivan  +
7.  Gicić Marija  +
8.  Đorđević Marta  +
9.  Đorić Filip  +
10.  Živoradović Filip  +
11.  Ivanović Anđela  +
12.  Jevtić Milica  +
13.  Jovanović Anja  +
14.  Karličić Jovana  +
15.  Lazić Isidora  +
16.  Marković Đorđe  +
17.  Mijušković Marija  +
18.  Milanović Emina  +
19.  Milenković Milica  +
20.  Milosavljević Ana  +
21.  Milošević Anđela  +
22.  Nikolić Andrija  +
23.  Pavlović Uroš  +
24.  Petrović Anja  +
25.  Petrović Nemanja  +
26.  Radojević Nikola  +
27.  Savić Teodora  +
28.  Srećković Mihajlo  +
29.  Stojanović Bogdan  +
30.  Stojković Marina  +
31.  Stojković Jovana  +
32.  Trkulja Nevena  +
33.  Karolić Andrea  +
34.  Radričić Jovana  +
35.  Milutinović Ana  +
Ukupno  35 35  0 0  0

 

Odeljenje I/3

Razredni starešina:
Perunović Smilja
Engleski Nemački Francuski Španski Italijanski
1.  Aleksić Mateja  +
2.  Bradić Aleksandar  +
3.  Branisavljević Aleksa  +
4.  Gvozdenović Milica +
5.  Dirak Todor  +
6.  Đurić Tamara  +
7.  Živadinović Petar  +
8.  Jančić Teodora  +
9.  Jakovljević Milica +
10.  Jovanović Sandra +
11.  Jovanović Darko  +
12.  Jovanović Tanja  +
13.  Kepić Filip  +
14.  Kostić Jelena  +
15.  Kostić Nevena  +
16.  Krstić Bojan  +
17.  Lazović Uroš  +
18.  Ljubonjić Dušica  +
19.  Matović Katarina  +
20.  Miladinović Anđela  +
21.  Milanović Anastasija  +
22.  Milićević Jovana +
23.  Milosavljević Luka +
24.  Milošević Marta  +
25.  Mihajlović Katarina  +
26.  Nikolić Milica  +
27.  Novković Nevena  +
28.  Racić Miona  +
29.  Todorović Bogdan  +
30.  Tošić Đorđe  +
31.  Vitković Dejana  +
32.  Guskić Emanuelo  +
33.  Lepović Aleksandra +
Ukupno 33 0  33  0  0

 

Odeljenje I/4

Razredni starešina:
Ristić Ljiljana
Engleski Nemački Francuski Španski Italijanski
1.  Avramović Dalibor +
2.  Vasić Bojana  +
3.  Zdravković Danilo  +
4.  Ivanović Anđela  +
5.  Janković Janko  +
6.  Lazović Lazar  +
7.  Marinković Anastasija  +
8.  Milanović Ana  +
9.  Milenković Marko  +
10.  Miletić Jovan  +
11.  Milivojević Ivana  +
12.  Milunović Marko  +
13.  Milutinović Ana  +
14.  Nikolić Đorđe  +
15.  Pavlović Isidora  +
16.  Pantić Mihailo +
17.  Paunović Marko  +
18.  Radosavljević Bojan +
19.  Ristić Emilija  +
20.  Stamenković Đorđe  +
21.  Stanojević Aleksandar +
22.  Stefanović Milica  +
23.  Stojanović Tamara  +
24.  Urošević Teodora  +
25.  Crnković Aleksa  +
Ukupno  25 25 0 0  0

 

Odeljenje I/5

Razredni starešina:
Nikolić Jasna
Engleski Nemački Francuski Španski Italijanski
1.  Arsić Teodora +
2.  Brakus Milica  +
3.  Volčanovska Anastasija  +
4.  Dinić Iva  +
5.  Đokić Nikola +
6.  Živanović Boris  +
7.  Ivanović Pavle  +
8.  Ilić Aleksa  +
9.  Jocić Jelena  +
10.  Kozomara Miloš +
11.  Mijalković Lazar  +
12.  Milošević Aleksandra +
13.  Miljković Miljana +
14.  Perić Lara +
15.  Petrić Bogdan  +
16.  Petrović Katarina +
17.  Petrović Tijana  +
18.  Radosavljević Mihajlo  +
19.  Ratković Mateja  +
20.  Stajić Barbara +
21.  Stanković Vasilije  +
22.  Stefanović Grigorije +
23.  Stefanović Stefan  +
24.  Stojadinović Petra  +
25.  Stojanović Ađela  +
26.  Stojanović Valentina  +
27.  Stojković Ana +
28.  Tasić Anđela  +
29.  Trkulja Ana  +
30.  Filipović Đorđe +
31.  Šobot Jana +
Ukupno 31 31  0  0  0

 

Odeljenje I/6

Razredni starešina:
Ivanović Dušica
Engleski Nemački Francuski Španski Italijanski
1.  Aleksandrović Kristina  +
2.  Aleksoski Bogdan  +
3.  Vukadinović Anđela  +
4.  Dimitrijević Marija  +
5.  Đorđević Anđela  +
6.  Đorđević Matija  +
7.  Jevrić Katarina  +
8.  Jovanović Dimitrije +
9.  Jovanović Kristina  +
10.  Krstić Anđela  +
11.  Ljubomirović Đorđe +
12.  Manojlović Vuk  +
13.  Matejić Čedomir  +
14.  Matović Sara  +
15.  Milovanović Ema  +
16.  Milošević Višnja  +
17.  Milošević Matija  +
18.  Nišavić Ksenija  +
19.  Radovanović Jana  +
20.  Ristić Karolina  +
21.  Stanisavljević Bojana  +
22.  Stevanović Nemanja +
23.  Filipović Todor  +
24.  Cvetković Teodora  +
25.  Čutura Mara  +
26.  Šišaković Isidora  +
Ukupno 26  0 26 0  0

 

Odeljenje I/7

Razredni starešina:
Obradović Vladan
Engleski Nemački Francuski Španski Italijanski
1.  Anđelković Jovana
2.  Aćimović Jovana
3.  Bauška Milica
4.  Vasiljević Kristina
5.  Vasiljević Kristijan
6.  Vasić Sara
7.  Janićijević Milica
8.  Jevtić Andrija
9.  Jevtić Nikola
10.  Jovanović Teodora
11.  Maljković Miodrag
12.  Manić Emilija
13.  Marković Anastasija
14.  Marković Jovana
15.  Mirkailo Ivan
16.  Pantić Aleksandra
17.  Petrović Iva
18.  Predić Marina
19.  Rašić Luka
20.  Rapić Anđela
21.  Savić Sandra
22.  Stamatović Filip
23.  Stanojević Pavle
24.  Stević Sara
25.  Spasojević Sofija
26.  Gligorijević Filip
27.  Milojević Aleksa
28.  Obradović Anđela
29.  Obućina Uroš
30.  Milenković Anđela
31.  Ivković Tijana
Ukupno 31  0  0

 

RAZRED DEČACI DEVOJČICE UKUPNO
Odeljenje I/1  6 14 20
Odeljenje I/2  13  22 35
Odeljenje I/3  13 20 33
Odeljenje I/4  14  11  25
Odeljenje I/5  13  18 31
Odeljenje I/6  9  17  26
Odeljenje I/7 11 20 31
UKUPNO SVA ODELJENJA  79 122 201