Odeljenja III godine

Odeljenje III/1

Razredni starešina:
Sekulić Aleksandra
Engleski Nemački Francuski Španski Italijanski
1.  Anić Irina + +
2.  Antić Lazar +
3.  Dimitrijević Aleksandra +
4.  Žaknić Aleksandar +
5.  Zlatković Anđela + +
6.  Zlatković Tamara + +
7.  Jovanović Pavle + +
8.  Jovanović Tamara + +
9.  Kostć Jasna +  +
10.  Matić Mina + +
11.  Milosavljević Filip +
12.  Mićić Sandra +  +
13.  Mladenović Marina + +
14.  Pavić Stefan +
15.  Plavšić Irena +
16.  Ristić Žaklina + +
17.  Simić Jovana +  +
18.  Simić Momčilo +
19.  Stanković Vanja + +
20.  Stefanović Jovana + +
21.  Stefanović Nemanja +
Ukupno 21 7 14 9 4

 

Odeljenje III/2

Razredni starešina:
Jevtić Jovanović Ljiljana
Engleski Nemački Francuski Španski Italijanski
1.  Branković Ana +
2.  Vasić Agatija +
3.  Dakić Jovana +
4.  Damljanović Dušan +
5. Dešić Jovana +
6.  Dimitrijević Andrijana +
7.  Jakovljević Maja  +
8.  Jeremić Nikola +
9.  Jovanović Ines +
10.  Jović Sanja +
11.  Konovalov Kristina  +
12.  Lazić Milinka +
13.  Marković Ana +
14.  Mijalković Nemanja +
15.  Milosavljević Milena +
16.  Mladenović Marko +
17.  Nedeljković Milica +
18.  Obradović Andrijana +
19.  Pavlović Branislav +
20.  Popović Ana +
21.  Radovanović Katarina +
22.  Popović Tadija +
23.  Rašić Marija +
24.  Ristić Jovana +
25.  Savić Anđela +
26.  Stojanović Milica +
27.  Todorov Uroš +
28.  Tomić Neda +
29.  Cvetković Kristina +
30.  Vitković Ivana +
31.  Ristić Sofija +
32.
Ukupno 32 15 14  3  0

 

Odeljenje III/3

Razredni starešina:
Goran Ristić
Engleski Nemački Francuski Španski Italijanski
1.  Antić Milica +
2.  Bošković Katarina +
3.  Vasić Aleksandra +
4.  Veljković Nikola +
5.  Dejković Miljana +
6.  Dinić Bogdan +
7.  Jevremović Kristina +
8.  Jevremović Tamara +
9.  Jeremić Nataša +
10.  Jevtić Sara +
11.  Jovanović Igor +
12.  Jovanović Luka +
13.  Kostić Nikola +
14.  Martinović Nikša +
15.  Miladinović Teodora +
16.  Milčić Ikonija +
17.  Mladenović Milica +
18.  Nasić Stefanija +
19.  Nasković Miljana +
20.  Pavličić Anđela +
21.  Stojanović Marija +
22.  Todorović Nataša +
23.  Filipović Nemanja +
24.  Cvetković Dušan +
25.  Stefanović Milena +
26.  Stojanović Jelena +
27.  Radosavljević Jovana +
28.  Pantić Milica +
29.  Pantić Nikola +
30.  Stanojević Milena +
Ukupno 30 0  15 15 0

 

Odeljenje III/4

Razredni starešina:
Tomić Tomislav
Engleski Nemački Francuski Španski Italijanski
1.  Jovanović Mateja +
2.  Ivanović Luka +
3.  Dimitrijević Đurđina +
4.  Savić Katarina +
5.  Tošić Milica +
6.  Nićiforović Jovana +
7.  Milojević Ilija +
8.  Gajić Iva +
9.  Gvozdenović Miljana +
10.  Rašić Ana +
11.  Mijatović Ana +
12.  Žikić Lazar +
13.  Milić Petra +
14.  Marković Tamara +
15.  Kastratović Tijana +
16.  Lazić Dimitrije +
17.  Jovanović Anđela +
18.  Bojković Katarina +
19.  Đorđević Andreja +
20.  Milenković Uroš +
21.  Nikolić Mina +
22.  Vulić Isidora +
23.  Đokić Luka +
24.  Ćorluka Tamara +
25.  Đukić Nikola +
26.  Stanojević Danijela +
27.  Antić Janko +
28.  Petrovć Luka +
29.  Trajković Njegoš +
30.  Štetić Katarina +
31.  Perić Luka +
32.  Marković Despot +
33.  Zlatanović Aleksandra +
34.  Nedeljković Minja +
Ukupno 34 17 16 1 0

 

Odeljenje III/5

Razredni starešina:
Kušić Nadica
Engleski Nemački Francuski Španski Italijanski
1.  Vralješ Đorđe +
2.  Vulić Đorđe +
3.  Gajić Ivana +
4.  Dimitrijević Aleksandra +
5.  Ivanović Mihajlo +
6.  Ilić Luka +
7.  Ilić Nikola +
8.  Jovanović Aleksa +
9.  Jovanović Đorđe +
10.  Jokić Anđela +
11.  Krstić Filip +
12.  Lazić Radovan +
13.  Lukić Marija +
14.  Marjanović Anja +
15.  Marjanović Vanja +
16.  Marković Milica +
17.  Matović Sofija +
18.  Miladinović Jovana +
19.  Milić Milena +
20.  Milić Rastko +
21.  Mladenović Aleksandra +
22.  Nikolić Aleksandar +
23.  Nikolić Lazar +
24.  Pavlović Aleksa +
25.  Pavlović Katarina +
26.  Pantelić Todor +
27.  Petrović Tamara +
28.  Savić Kristijan +
29.  Stanković Isidora +
Ukupno 29 0 25 4 0

 

Odeljenje III/6

Razredni starešina:
Pavlović Jelena
Engleski Nemački Francuski Španski Italijanski
1.  Andrejić Aleksandar +
2.  Antić Luka +
3.  Ašanin Andrija +
4.  Đorđević Avram +
5.  Đorđević Bogdan +
6.  Eremić Andrija +
7.  Ilić Bogdan +
8.  Janković Aleksandra +
9.  Kušić Dušan +
10.  Mijajlović Marija +
11.  Mijajlović Nikola +
12.  Milenković Milan +
13.  Milošević Boris +
14.  Miljković Katarina +
15.  Mirić Lazar +
16.  Mihajlović Dimitrije +
17.  Mrkšić Aleksa +
18.  Pavlović Bogdan +
19.  Petrović Marija +
20.  Popović Stojan +
21.  Rakić Tamara +
22.  Rakić Nikola +
23.  Savić Nina +
24.  Spasić Jovan +
25.  Srećković Dejan +
26.  Cvetković Aleksandar +
Ukupno 26  10  14 2 0

 

Odeljenje III/7

Razredni starešina:
Aleksić Predrag
Engleski Nemački Francuski Španski Italijanski
1.  Boganović Nadežda +
2.  Grubnić Veljko +
3.  Žujević Milan +
4.  Ivić Matija +
5.  Jevtić Petar +
6.  Krkić Jelena +
7.  Milić Predrag +
8.  Milošević Jovana +
9.  Milošević Mihailo +
10.  Milošević Stefan +
11.  Mirkailo Marko +
12.  Mihajlović Stefan +
13.  Mihajlović Tamara +
14.  Petrović Jovana +
15.  Radosavljević Aleksandra +
16.  Rakić Matija +
17.  Sofronijević Željko +
18.  Stevanović Stevan +
19.  Stević Lazar RUSKI
20.  Stojanović Uroš +
21.  Bačanin Strahinja +
22.  Ljubojević Milica +
Ukupno 22 8 7 6 0

 

RAZRED DEČACI DEVOJČICE UKUPNO
Odeljenje III/1  7 14 21
Odeljenje III/2 14 18 32
Odeljenje III/3 8 22 30
Odeljenje III/4 14 20 34
Odeljenje III/5 15 14 29
Odeljenje III/6 20 6 26
Odeljenje III/7 15 6 21
UKUPNO SVA ODELJENJA 93 100 193