Obezbeđen prevoz na prijemni ispit za smer Učenici sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku

Obaveštavamo učenike koji su se prijavili za polaganje prijemnog ispita za upis na smer – Učenici sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku, da se prijemni ispit polaže u Prvoj kragujevačkoj gimnaziji u Kragujevcu. Termin polaganja je sreda 10.06.2020. godine od 10.00-12.00 časova.

Prevoz učenika koji su se prijavili za ovo polaganje u gimnaziji „Svetozar Marković“ u Jagodini je organizovala lokalna samouprava Grada Jagodina. U sredu, 10.06. 2020. godine, autobus kreće u 08.00 časova  sa parkinga kod garaže Parking servisa u glavnoj ulici. Kako bismo krenuli na vreme, mole se učenici da dođu ispred garaže Parking servisa najkasnije do 07.45 časova. Sa svakim učenikom će moći poći i jedan od roditelja.