Обезбеђен превоз на пријемни испит за смер Ученици са посебним способностима за рачунарство и информатику

Обавештавамо ученике који су се пријавили за полагање пријемног испита за упис на смер – Ученици са посебним способностима за рачунарство и информатику, да се пријемни испит полаже у Првој крагујевачкој гимназији у Крагујевцу. Термин полагања је среда 10.06.2020. године од 10.00-12.00 часова.

Превоз ученика који су се пријавили за ово полагање у гимназији „Светозар Марковић“ у Јагодини је организовала локална самоуправа Града Јагодина. У среду, 10.06. 2020. године, аутобус креће у 08.00 часова  са паркинга код гараже Паркинг сервиса у главној улици. Како бисмо кренули на време, моле се ученици да дођу испред гараже Паркинг сервиса најкасније до 07.45 часова. Са сваким учеником ће моћи поћи и један од родитеља.