Освојена три трећа места на Националној географској олимпијади

Ученици са професорком географије Јасном Николић - учесници Националне географске олимпијаде 19.05-21.05.2017.године
Ученици са професорком географије Јасном Николић – учесници Националне географске олимпијаде 19.05-21.05.2017.године

У Београду је од 19.5-21.5.2017. године, одржана Национална географска олимпијада. Нашу школу су на овом такмичењу представљала четири ученика – Зорана Михајловић и Марија Павловић, ученице одељења I-5, Немања Стевановић, ученик одељења II-6 и Никола Дајић, ученик одељења III-4.

Такмичење се састојало од израде писаног и мултимедијалног теста, теренског и практичног рада.

Трећа места су освојили Зорана Михајловић, Марија Павловић и Никола Дајић, а запажен резултат је постигао и Немања Стевановић