Припремна настава за пријемни за специјализована одељења

Поштована децо и родитељи,

У току је припремна настава за пријемни који ће се полагати за упис у специјализована одељења јагодинске гимназије за упис у школску 2021-2022 и то за смерове:

• Ученици са посебним способностима за филолошке науке- живи језици – енглески језик
  • Ученици са посебним способностима за рачунарство и информатику

Припремна настава ће се одржавати сваке суботе у јагодинској гимназији и то:

за смер Ученици са посебним способностима за рачунарство и информатику са почетком у 08.30 часова,

за смер Ученици са посебним способностима за филолошке науке- живи језици – енглески језик са почетком у 10.00 часова.

ВАЖНО!!!

Сваке суботе можете присуствовати припремној настави без обзира да ли сте били или нисте на претходним часовима.

ВАЖНО!!!

У суботу 06.03.2021. године ће се изузетно, због обавеза предметног наставника, припремна настава из енглеског језика за смер Ученици са посебним способностима за филолошке науке- живи језици – енглески језик одржати од 09.00 до 10.30 часова.