Школска 2015/16. година

0
Tамара Ђурић IV-1
Tамара Ђурић IV-1

 

 

За ђака генерације у школској 2015/2016 години изабрана је ученица одељења IV-1, Тамара Ђурић


 

Joвановић Душан
Joвановић Душан IV-4

 

 

Добитник награде Фонда „Јован Чакић“ је Јовановић Душан, ученик одељења IV-4


 

Списак ученика Гимназије “Светозар Марковић” у Јагодини који су добитници дипломе “Вук Караџић “ у 2015/2016 години

добитници Вукове дипломе
добитници Вукове дипломе

ОДЕЉЕЊЕ IV-1

1. Ђурић Тамара

2. Јанићијевић Теодора

3. Ковачевић Кристина

4. Миленовић Борис

5. Петровић Сара

6. Рибаћ Милојка

7. Стевановић Анђелија


 

ОДЕЉЕЊЕ IV-2

1. Јоксић Тијана

2. Милосављевић Катарина

3. Панић Ива

4. Ковачевић Виолета

5. Ковачевић Миљана


 

ОДЕЉЕЊЕ IV-3

1.Булатовић Славица

2. Марковић Марија


 

ОДЕЉЕЊЕ IV-4

1.Велимировић Андрија

2.Јовановић Душан

3.Јовановић Матеја

4.Милојковић Ива

5. Милосављевић Наталија

6.Рмандић Виктор

7.Чутура Гојко


 

ОДЕЉЕЊЕ IV-5

1.Ивановић Андреа

2.Јовановић Јована

3.Николић Сара

4.Петровић Ана

5.Рашић Тамара

6.Стевановић Марко

7.Филиповић Милица

8.Стошић Анђела

9.Димитријевић Урош

10.Ристић Милица


 

Ученици који су остварили успех на републичким такмичењима у школској 2015/2016 години

добитници награда на републичким такмичењима са својим професорима
добитници награда на републичким такмичењима са својим професорима

Републичко такмичење из српског језика и језичке културе (Тршић, 29.05.2016.)

1. Место: Милојка Рибаћ 4/1
Исидора Вулић 3/4
2. Место: Теодора Грујић 2/5
Милена Милосављевић 3/2
3. Место: Борис Миленовић 4/1

Републичко такмичење из Хемије (Ниш, 13.-15.05.2016.)

3. Место: Ана Стојковић 1/5
Лука Коновалов 2/4

Књижевна олимпијада (Сремски Карловци, 14.05.2016.)

2. Место: Исидора Вулић 3/4
3. Место: Милена Милосављевић 3/2

Републичко такмичење из физике (Алексинац, 22.-23.04. 2016.)

2. место: Матеја Јовановић 3/4
Похваљен је Александар Динчић 2/ 4

Републичко такмичење у знању страних језика (Београд, 17.04.2016.)

1. Место: Тамара Ђурић 4/1 шпански језик

Државно такмичење из математике (Краљево, 05.03.2016.)

1. Награда: Анастасија Волчановска 1/5
3. Награда: Душан Јовановић 4/4
Похваљени су Данијела Станојевић и Андреја Ђорђевић

Такмичење у беседништву у Гимназији „Стеван Сремац“ (Ниш)

1. награда: Ивана Митровић 4/2

• Тасић Бранко 4/7– 3. Место на републичком такмичење у џудоу

 

НЕМА КОМЕНТАРА

ПОСТАВИ ОДГОВОР