Ученица наше школе, Анђела Недељковић, освојила је треће место на Државном такмичењу у знању латинског језика

Анђела Недељковић са предметним наставником Оливером Ђорђевић

Анђела Недељковић, ученица четвртог разреда филолошког одељења, освојила треће место на Државном такмичењу у знању латинског језика.

Државно такмичење у знању грчког и латинског језика одржано је 18. маја 2019, на Филозофском факултету у Београду. Наше две ученице у категорији Ф4 /филолошко одељење, четврти разред/ постигле су изузетне резултате. Анђела Недељковић, ученица IV-1, освојила је треће место у својој категорији /предметни професор Оливера Ђорђевић/ и тиме показала квалитет и оправданост постојања филолошког одељења. Марија Димитријевић, IV-1 заузела је десето место у истој категорији. Честитамо им на изузетном успеху и желимо много успеха у даљем раду.