Концерт Мапетовца за почетак школске године

Као и прошле године тако ће и ове рок група Мапетовци, коју чине ученици средњих и основних школа, својим концертом обележити почетак нове школске године. Концерт ће се одржати у холу јагодинске гимназије Светозар Марковић, у четвртак 29.08.2019. са почетком у 20:00 часова.

О Мапетовцима

Мапетовци су група младих људи, коју чине ученици. Свако од њих има различита интересовања, али све их спаја љубав према музици и уметности. Много енергије, труда и рада су посветили припреми овог концерта, који ће симболично, у знак новог почетка школске године, бити одржан 29. августа у холу гимназије „Светозар Марковић“. Рад у групи са собом носи бројне изазове, које су Мапетовци успешно превазишли. Међусобно су се бодрили и учили да померају сопствене границе, прихватају похвале и критике, развијају толеранцију, разумеју психологију тима и комплексност рада у групи. Мапетовци су инспирација за младе и нада за старије. Они представљају нову енергију Јагодине, која има потенцијала да направи значајан корак за промоцију и интерпетацију рок музике из угла тинејџера.