Најбољи резултати постигнути на такмичењима у школској 2012/13 години

0

Резултати такмичења 2012 – 2013. година

Списак ученика који су у 2012/2013. школској години учествовали на Окружном и Републичком такмичењу и освојили прво, друго или треће место
  1. Тамара С. Ђурић I-1 друго место на Окружном и треће место на Републичком такмичењу из српског језика
  2. Милојка С. Рибаћ I-1 прво место на Окружном и учешће на Републичком такмичењу из српског језика
  3. Марија Марковић I-3 друго место на Окружном такмичењу из књижевности (Књижевна олимпијада)
  4. Наталија Н. Милосављевић I-4 друго место на Окружном и учешће на Републичком такмичењу из српског језика и језичке културе
  5. Марко И. Хорватић I-4 друго место на Окружном такмичењу и учешће на Републичком такмичењу из књижевности (Књижевна олимпијада)
  6. Матеја Д. Јовановић I-4 прво место на Окружном и учешће на Републичком такмичењу из књижевности (Књижевна олимпијада)
  7. Душан Д. Јовановић I-4 треће место на Окружном и учешће на Републичком такмичењу из математике
  8. Гојко И. Чутура I-4 друго место на Окружном и учешће на Републичком такмичењу из математике и прво место на Окружном такмичењу и похвала из физике
  9. Ива В. Милојковић I-4 прво место на Окружном и учешће на Републичком такмичењу из математике, као и треће место на Окружном такмичењу из физике
  10. Петровић Д. Ана I-5 друго место на Окружном такмичењу из српског језика
  11. Јована М. Јовановић I-5 учешће на Републичком такмичењу из латинског језика
  12. Лазар М. Јовановић I-5 учешће на Републичком такмичењу из латинског језика
  13. Милица А. Филиповић I-5 учешће на Републичком такмичењу из латинског језика
  14. Андреа М. Ивановић I-5 учешће на Републичком такмичењу из хемије
  15. Милена Р. Милорадовић II-1 прво место на Окружном такмичењу и учешчће на Републичком такмичењу рецитатора
  16. Викторија В. Стојановић II-4 друго место на Окружном такмичењу из историје
  17. Стефан Ђ. Петковић II-4 учешће на Републичком такмичењу из физике и хемије
  18. Владимир З. Антонијевић II-4 друго место на Републичком такмичењу из хемије и похвала на Републичком такмичењу из физике
  19. Филип Н. Таневски II-4 учешће на Републичком такмичењу из историје
  20. Никола Д. Анђелковић II-5 треће место на Окружном такмичењу и учешће на Републичком такмичењу из хемије
  21. Нађа Ж. Симовић II-5 друго место на Окружном такмичењу из српског језика
  22. Катарина Г. Милосављевћ III-4 треће место на Окружном такмичењу из математике
  23. Милош С. Ђорђевић III-4 прво место на Окружном такмичењу из српског језика
  24. Јовић Б. Софија III-4 друго место на Окружном и прво место на Републичком такмичењу из математике
  25. Марко П. Николић III-4 прво место на Окружном и Републичком такмичењу из физике
  26. Јован Љ. Коматовић III-4 прво место на Окружном и треће место на Републичком такмичењу из математике
  27. Грковић Н. Вукан IV-1 прво место на Окружном и друго место на Републичком такмичењу из енглеског језика
  28. Крстић Н. Милена IV-1 прво место на Окружном и учешће на Републичком такмичењу из италијанског језика
  29. Никодијевић З. Ивана IV-3 друго место на Окружном и учешће на Републичком такмичењу из шпанског језика
  30. Пајић М. Тања IV-3 друго место на Окружном и учешће на Републичком такмичењу из шпанског језика
  31. Пешић С. Теодора IV-3 друго место на Окружном и учешће на Републичком такмичењу из шпанског језика
  32. Хемесон Е. Валентина IV-3 друго место на Окружном и учешће на Републичком такмичењу из шпанског језика
  33. Стајић Ж. Ивана IV-3 прво место на Окружном и учешће на Републичком такмичењу из шпанског језика
  34. Лукић В. Милена IV-4 друго место на Окружном и учешће на Републичком такмичењу из шпанског језика
  35. Страхиња П. Милојевић IV-6 друго место на Окружном такмичењу из математике и прво место на Окружном такмичењу из програмирања
  36. Миљковић Н.Иван IV-6 прво место на Окружном и учешће на Републичком такмичењу из математике, учесник Републичког такмичења “Архимедес”
  37. Бранко Р. Крстић IV-6 треће место на Окружном такмичењу из енглеског језика

Литерарно такмичење „Јара Лабуд“

Јелена Менковић, ученица IV-3, освојила је прво место и награду „Јара Лабуд“ на литерарном такмичењу, одржаном новембра 2012. у Народној библиотеци „Радослав Никчевић“ у Јагодини.

НЕМА КОМЕНТАРА

ПОСТАВИ ОДГОВОР