Обезбеђен превоз на пријемни испит за смер Ученици са посебним способностима за рачунарство и информатику

Обавештавамо ученике који су се пријавили за полагање пријемног испита за упис на смер – Ученици са посебним способностима за рачунарство и информатику, да се пријемни испит полаже у Првој крагујевачкој гимназији у Крагујевцу. Термин полагања је недеља 02.06.2019. године од 10.00-12.00 часова.

Превоз ученика који су се пријавили за ово полагање у гимназији „Светозар Марковић“ у Јагодини је организовала локална самоуправа Града Јагодина. У недељу, 02.06. 2019. године, аутобус креће у 08.00 часова  са паркинга код Хотела Јагодина. Како бисмо кренули на време, моле се ученици да дођу испред хотела најкасније до 07.45 часова.