Pripremna nastava za prijemni za specijalizovana odeljenja

Poštovana deco i roditelji,

U toku je pripremna nastava za prijemni koji će se polagati za upis u specijalizovana odeljenja jagodinske gimnazije za upis u školsku 2021-2022 i to za smerove:

• Učenici sa posebnim sposobnostima za filološke nauke- živi jezici – engleski jezik
  • Učenici sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku

Pripremna nastava će se održavati svake subote u jagodinskoj gimnaziji i to:

za smer Učenici sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku sa početkom u 08.30 časova,

za smer Učenici sa posebnim sposobnostima za filološke nauke- živi jezici – engleski jezik sa početkom u 10.00 časova.

VAŽNO!!!

Svake subote možete prisustvovati pripremnoj nastavi bez obzira da li ste bili ili niste na prethodnim časovima.

VAŽNO!!!

U subotu 06.03.2021. godine će se izuzetno, zbog obaveza predmetnog nastavnika, pripremna nastava iz engleskog jezika za smer Učenici sa posebnim sposobnostima za filološke nauke- živi jezici – engleski jezik održati od 09.00 do 10.30 časova.